Metropollerde geniş ürün seçenekleri ile yer alan otomatların sayısı ve çeşitliliği gün geçtikçe artış gösteriyor. Bir birinden farklı özellik ve tasarımlara sahip olan otomatlar kullanım oranının artması ve ürün çeşitliliği ile yatırımcılar için yeni ve faydalı bir yatırım alanı oluşturuyor.

Hızlı metropolleşme ile hayatımızda yer alan, metro istasyonları, eğlence alanları, üniversiteler, hastaneler, ve iş yerlerinde karşımıza çıkan yiyecek ve içecek otomatları pazara yönelik yeni iş fırsatları ve yeni bir pazar yarattı.

Yaşanan bu gelişmeler ile birlikte ülkemizde bu alanda yapılan yeniliklerin sektöre tanıtılması, sektörün bir biri ile iş yapan tüm paydaşlarının bir araya gelmesi ve yeni ticari iş birliklerine zemin hazırlama misyonu ile gerçekleşecek VENDEX TURKEY sektörün ihtiyaçlarına cevap veriyor.

VENDEX, otomatik satış makinelerinin üreticileri, ithalatçıları, ihracatçıları ve distribütörleri için mükemmel bir vitrin olarak yeni fırsatlar elde etmek isteyen profesyonel ilgilileri ağırlıyor.

Ayrıntılı bilgi için  www.vendexturkey.com