Uzun bir süreden sonra Türkiye’de havuz ve spa sektörünü buluşturan AQUAFUN 2. yılına konseptini yenileyerek başladı.

Geçen yıl İstanbul Fuar Merkezinde ilk kez yapılan AQUAFUN pandemi şartlarının devam ettiği bir dönemde olmasına rağmen oldukça başarılı geçti. Fuarın açılışı ile birlikte girişte uzun kuyruklar oluştu. 3 gün boyunca stantlar hiç boş kalmadı ve fuar katılımcıların tamamından tarafından not aldı.

Dünyanın her yanından ziyaretçi alan fuar başarılı geçen ilk yılından sonra 2023 için tüm görsel konseptini ve içeriğini yenileyerek iddialı bir fuar için çalışmalara başladı.

2-4 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan AQUAFUN 23 Havuz, Spa, Wellness ve Su Eğlenceleri Fuarı ikinci kez sektörü alıcıları ile buluşturacak

AQUAFUN alanında Türkiye ve çevre ülkelerin tek fuarı olarak, özel sektör, mimarlar, yatırımcılar, kamu otoriteleri ürün ve hizmetler sunacak.

AQUAFUN geçen yıl olduğu gibi ATRAX fuarı ile eşzamanlı olarak düzenlenecek.

AQUAFUN ,geçen yıl  ilk kez ATRAX  Fuarı ile eş zamanlı yapılarak ortak hedef kitlesi ve ziyaretçi potansiyeliyle 3 gün boyunca B2B toplantıların merkezi oldu.

AQUAFUN özel bir ürün yelpazesi ile kentsel- toplumsal eğlence, spor ve rekreasyon alanlarının bir parçası olarak ortak hedef kitlesi ve ürün grubu ile ülkemizin bu sektörde tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan ATRAX Fuarı ile eşzamanlı yapılarak sektör profesyonellerini ağırladı.

AQUAFUN Fuarı 2023 yılında yine ilgi çekici bir konu olarak havuz ve spa profesyonellerini dünyanın farklı bölgelerinden turizm, yatırımcı, kamu, inşaat, mimar ve sektör temsilcileri ile buluşturarak, güçlü bağlantılara ev sahipliği yapacak. 2-4 Şubat 2023 tarihlerinde  İstanbul Fuar Merkezi’nde dünyanın önde gelen havuz, spa, wellness,  su parkı  tesisi yatırımcılarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, otel, inşaat firmalarını, mimarları, kurumsal firmaları ve tedarikçileri tek çatı altında buluşturacak.

Your Comment:

Related Posts

21

Kas
Basın Bültenleri

Havuz, Spa Welness Sektörü Türkiye’de AQUAFUN ile parlıyor.

Havuz, Spa Welness Sektörü Türkiye’de AQUAFUN ile parlıyor. ATRAX- AQUAFUN kapsamında eğlence ve oyun alanları, tema parklar, su parkları, havuz ve spa merkezleri, spor, açık hava aktivite alanları, park, peyzaj, yeşil alanlar, bahçeli yaşam, tesis güvenliği ürünleri ve daha birçok seçenek aynı çatı altında global alıcıları ile buluşturacak. Fuar, 11-13 Ocak’ta İstanbul’da yapılacak. Sektöründe Dünyanın en büyük […]

09

Eki
Basın Bültenleri

AQUAFUN – UHE ARASINDAKİ İŞBİRLİĞİ, FUARIN İDDASINI ARTTIRMAYA ODAKLANDI.

  İstanbul’da düzenlenecek olan AQUAFUN, Havuz, Spa, Wellness Yapım ve Ekipmanları ile Su Atraksiyonları Sektörünü Buluşturuyor. AQUAFUN, 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında 11. Uluslararası ATRAX Fuarı kapsamında 3. buluşmasına hazırlanıyor. ATRAX – AQUAFUN, İstanbul’un hızla büyüyen organizasyonu olarak dikkat çekiyor. Fuarın üçüncü yılında Türkiye Ulusal Havuz Enstitüsü Derneği ile işbirliği anlaşması, fuarın iddiasını ve büyüme grafiğini daha[…]