Uzun bir süreden sonra Türkiye’de havuz ve spa sektörünü buluşturan AQUAFUN 2. yılına konseptini yenileyerek başladı.

Geçen yıl İstanbul Fuar Merkezinde ilk kez yapılan AQUAFUN pandemi şartlarının devam ettiği bir dönemde olmasına rağmen oldukça başarılı geçti. Fuarın açılışı ile birlikte girişte uzun kuyruklar oluştu. 3 gün boyunca stantlar hiç boş kalmadı ve fuar katılımcıların tamamından tarafından not aldı.

Dünyanın her yanından ziyaretçi alan fuar başarılı geçen ilk yılından sonra 2023 için tüm görsel konseptini ve içeriğini yenileyerek iddialı bir fuar için çalışmalara başladı.

2-4 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek olan AQUAFUN 23 Havuz, Spa, Wellness ve Su Eğlenceleri Fuarı ikinci kez sektörü alıcıları ile buluşturacak

AQUAFUN alanında Türkiye ve çevre ülkelerin tek fuarı olarak, özel sektör, mimarlar, yatırımcılar, kamu otoriteleri ürün ve hizmetler sunacak.

AQUAFUN geçen yıl olduğu gibi ATRAX fuarı ile eşzamanlı olarak düzenlenecek.

AQUAFUN ,geçen yıl  ilk kez ATRAX  Fuarı ile eş zamanlı yapılarak ortak hedef kitlesi ve ziyaretçi potansiyeliyle 3 gün boyunca B2B toplantıların merkezi oldu.

AQUAFUN özel bir ürün yelpazesi ile kentsel- toplumsal eğlence, spor ve rekreasyon alanlarının bir parçası olarak ortak hedef kitlesi ve ürün grubu ile ülkemizin bu sektörde tek ihtisas fuarı olma özelliği taşıyan ATRAX Fuarı ile eşzamanlı yapılarak sektör profesyonellerini ağırladı.

AQUAFUN Fuarı 2023 yılında yine ilgi çekici bir konu olarak havuz ve spa profesyonellerini dünyanın farklı bölgelerinden turizm, yatırımcı, kamu, inşaat, mimar ve sektör temsilcileri ile buluşturarak, güçlü bağlantılara ev sahipliği yapacak. 2-4 Şubat 2023 tarihlerinde  İstanbul Fuar Merkezi’nde dünyanın önde gelen havuz, spa, wellness,  su parkı  tesisi yatırımcılarını, turistik işletme sahiplerini, belediye, otel, inşaat firmalarını, mimarları, kurumsal firmaları ve tedarikçileri tek çatı altında buluşturacak.

Your Comment:

Related Posts

26

Eyl
Basın Bültenleri

Fuarcılıkta Rota Türkiye’ye çevrilirken, ATRAX- AQUAFUN iddialı bir fuara hazırlanıyor.

Türkiye’nin alternatif yeni tedarik zinciri arayışlarında öne çıkması fuarcılık sektörüne de ivme kazandırdı. İstanbul’da yapılan ihracat odaklı sektörlere yönelik fuarlar her zamankinden daha fazla ziyaretçi alıyor. Özellikle İstanbul fuarlarına yurtdışı ziyaretçi sayıları rekor derecede arttı.  Avrupa ve yakın ülkeler yanı sıra Güney Amerika, Asya Pasifik ve Afrika ülkelerinden de ziyaretçilerin artık Türkiye’yi tercih etmeye başladığı görülüyor. Tüm […]

04

Ağu
Basın Bültenleri

AQUFUN 2023 Tarihlerini Güncelledi. Yeni tarih 12-14 Ocak…!

AQUAFUN 2. Havuz, Sauna ve Su Eğlenceleri Fuarı daha önce duyurduğu tarihlerinde güncelleme yaparak fuarı 2 hafta öne aldı. Daha önce duyurmuş olduğu 2-4 Şubat 2023 yerine yeni tarihler 12-14 Ocak 2023 oldu. AQUAFUN Fuar Koordinatörü Nergis Aslan bu güncellemeyi sektörden gelen talepler nedeniyle yaptıklarını belirtti.  Nergis Aslan ‘Önceki tarihimiz okulların sömestri tatiline denk geliyordu. Bu durum[…]