Değerli Katılımcı ve Ziyaretçilerimiz,

Tureks Uluslararası Fuarcılık ekibi olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile hızla büyüyen havuz , spa, wellness ve su eğlenceleri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak AquaFun Fuarı’nı düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Ülkemiz ve çevre coğrafyanın ilk ve tek ihtisas fuarı olarak havuz, spa, wellness ve su oyun/eğlenceleri sektöründeki tüm paydaşları uluslararası düzeyde bir araya bir araya getiriyoruz.

Sektörün oyuncularını bu büyük buluşmada bir araya getirirken, ulusal ve uluslararası düzeyde iş fırsatları sunarak ekonomik, sosyal ve kültürel değer yaratıyoruz.

Hedefimiz, AQUAFUN’ı dünyanın lider fuarlarından biri haline getirmek, sektördeki en son yenilikleri ve gelişmeleri sektör profesyonelleri ve uluslararası paydaşlar ile buluşturarak yeni potansiyeller yaratmaktır.

AQUAFUN’ı ATRAX – Uluslararası Eğlence- Etkinlik, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ile eşzamanlı düzenlemenin önemli bir sinerji yaratacağına ve AQUAFUN’ı ilk yılından itibaren önemli bir konuma taşıyacağına eminiz.

Deneyimli ekibimizle kapsamlı ve titiz bir çalışma yürüterek AQUAFUN 2021’de sizlerle buluşmak için heyecanlı bir hazırlık sürecindeyiz.

3-5 Şubat 2022’da AQUAFUN 2022’de buluşmak üzere!
Tureks Ekibi