ATRAX’a Katılmanın Ayrıcalıkları ve Neden ATRAX?

1. Türkiye’nin İlk ve Tek İhtisas Fuarı
Türkiye ve yakın coğrafyası kapsamında Eğlence-Aktivite, Park-Rekreasyon Endüstrisini biraraya getiren tek fuarda yer alarak, firmanızın sektördeki farkını gösterebilirsiniz.

2. Uluslararası Katılımcı Profili
Gelişen teknolojiler ve ekonomideki payı ile dünyada büyük bir kitleye hitap eden eğlence,rekreasyon sektöründe hizmet veren Dünya devi firmaların ürün ve hizmetlerini inceleme fırsatı buluyorsunuz. Uluslararası düzeyde otel, tatil köyü yatırımcıları, belediye yöneticileri, mimarlar ve firma yöneticilerinin bulunduğu fuarda firmanızı ön plana çıkararak sektörünüzde avantaj sağlayın.

3. Uluslararası Düzeyde Profesyonel Ziyaretçi
İstanbul’un stratejik önemi ve coğrafi konumundan dolayı ATRAX; Avrupa, Balkan ülkeleri, Afrika, Orta Doğu, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkî Cumhuriyetleri’nden çok sayıda ziyaretçi almaktadır.

4. Yabancı Firmalar İstanbul’da Buluşurken Dışarıda Kalmayın
Eğlence ve rekreasyon endüstrisinin dünya ekonomisindeki yerini bilen, gelişen potansiyeliyle Türkiye pazarına girmek isteyen önemli firmaların yöneticileriyle buluşmak için önemli bir fırsat olan ATRAX, sektörün dünya devlerini İstanbul’a taşıyor. Ticaretin buluşma noktası ve stratejik önemi ile İstanbul, eğlence ve rekreasyon endüstrisi sektörünü buluştururken, dışarıda kalmayın.

5. Büyüyen Pazardan Payınızı Koruyun
Dünyada yerleşmiş ve Türkiye’de son yıllarda gelişmeye başlayan eğlence ve rekreasyon sektöründe firmanızın gücünü ve farkını, sektörün tek fuarı olan ATRAX’ta ön plana çıkarak gösterebilirsiniz.

6. Yatırım İçin En Doğru Zamanlama
Türkiye’deki pazar gelişimi göz önüne alındığında eğlence ve rekreasyon sektöründeki yatırımcılara firmanızı tanıtmanın en kolay yolu; stratejik zamanlama açısından en doğru zamanda gerçekleşen ATRAX’ın ayrıcalıklı katılımcıları arasında yer almaktır.

7. Kamu, Özel Sektör ve Sivil Toplum Kuruluşlarına Ulaşın
Fuara katılım ve ziyarette bulunacak sektörün kamu yöneticileri, özel sektör firmaları ve sivil toplum kuruluşları ile eşzamanlı biraraya gelerek, en geniş hedef kitlenize ulaşın.

8. Yeni İş Bağlantılarıyla Buluşun
Sektörünüzde yatırım yapmayı düşünen ziyaretçilerle, yurtiçi ve yurtdışından firmanızın ürün ve hizmetleriyle ilgilenen profesyonel iş ortakları ile biraraya gelmenin en kolay yolu ATRAX’a katılmaktır. Eğlence dünyasının odak noktası turizm alanında hizmet veren yöneticilerle el sıkışmak fırsatını kaçırmayın.

9. Marka İmajınızı Güçlendirin
Sektörünüzün Türkiye’deki ilk ve tek fuarında yer alarak dünya çapında rakipleriniz ve müşterileriniz gözünde, markanızın bilinirliği ve prestijini yükseltirsiniz.

10. Verimli Zaman Yönetimi ile Müşterilerinizin Algısını Yönetin
Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle ilişkilerinizin güçlenmesi için fuarlara katılarak, katılımcı ve ziyaretçilerle gerçekleştireceğiniz görüşmeler sayesinde hem zaman hem nakit kaybını azaltan büyük bir avantaj kazanırsınız.

11. Rakiplerinizden Haberdar Olun
Sektörünüzde faaliyet gösteren diğer firmaların çalışmalarını yakından görebilmenin en kolay yolu fuarlarda rakiplerinizle buluşmaktır.

12. Sektörün Gelişim ve Taleplerini Yakından Takip Edin
Firmanızın hizmet verdiği alandaki gelişmeleri uzmanlarından dinleyerek, pazar ihtiyaçlarından, müşteri beklentilerinden, sektördeki teknolojik gelişmelerden haberdar olun.

13. Reklam Gücünüzü ve Haberinizi Arttırın
Sektörünüzde Dünyanın takip edeceği güçlü bir fuarda yer almanın etkisiyle haber desteğinizi yükseltebilir, reklam gücünüzü arttırabilirsiniz. Ulusal ve uluslararası sektör medyası tarafından desteklenen ATRAX’ta yer alarak, firmanızın bilinirliğini yükseltin.