Fuar Temamız: Mutlu Şehir & Aktif Şehir

Eğlence ve rekreasyon olgusunun toplumsal mutluluğa katkı sağlaması üzerinde farkındalık yaratmaya ve yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Mutlu Şehir temamız çevresinde bu sene Aktif Şehir konusunu öne çıkarıyoruz.

Fuarımızda ve konferansımızda, şehir hayatı ve toplumsal yaşam kalitesi için insanları daha aktif bir yaşam tarzına motive edecek, onların hareket etmelerini, eğlenmelerini, dinlenmelerini, kolaylaştıracak tesis, park ve etkinlikleri odağımıza alıyoruz.

Heyecan verici fikirler ve etkili bağlantılar için 8 – 10 Nisan 2021 tarihlerini şimdiden ajandanıza not edin.

Konferans :“Aktif bir hayatı herkes için kolaylaştırmak”

Dünya genelinde fiziksel aktivite eksikliği nedeniyle halk sağlığının kötüleştiği üzücü bir gerçektir. Eğlence, rekreasyon ve spor bu anlamda küresel kalkınmanın adresinde önemli bir rol oynamaktadır.

“Aktif bir hayatı herkes için kolaylaştırmak” hedefi ile her büyüklükteki topluluklar için bir odak noktası ve her hükümet düzeyinde kamu politikası, bir motivasyon unsuru olarak inceleyeceğiz.

Konuyu şehir planlamasından kamusal alan tasarımına, eğlence ve rekreasyon tesislerine, okul oyun alanlarına, trend spor tesislerine ve sınıflara kadar her şeyi kapsayan bir şekilde ele alacağız.