AQUAFUN – UHE ARASINDAKİ İŞBİRLİĞİ, FUARIN İDDASINI ARTTIRMAYA ODAKLANDI.

 

İstanbul’da düzenlenecek olan AQUAFUN, Havuz, Spa, Wellness Yapım ve Ekipmanları ile Su Atraksiyonları Sektörünü Buluşturuyor.

AQUAFUN, 11-13 Ocak 2024 tarihleri arasında 11. Uluslararası ATRAX Fuarı kapsamında 3. buluşmasına hazırlanıyor. ATRAX – AQUAFUN, İstanbul’un hızla büyüyen organizasyonu olarak dikkat çekiyor.

Fuarın üçüncü yılında Türkiye Ulusal Havuz Enstitüsü Derneği ile işbirliği anlaşması, fuarın iddiasını ve büyüme grafiğini daha da ileriye götüreceğini gösteriyor. İlk yılından bu yana %60 büyüme gösteren ATRAX AQUAFUN, geçen seneden çok daha büyük bir fuara hazırlanıyor.

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde 11-13 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek ve havuz sektörünün Türkiye’deki tek uluslararası ihtisas fuarı olan bu ticaret fuarı, bölgede yapılan en iddialı organizasyon olarak adından söz ettiriyor.

ATRAX – AQUAFUN: Eğlence ve Keyif Alanları İçin Ekipmanlar ve Daha Fazlası

ATRAX; eğlence ve oyun alanları, tema parkları, su parkları, havuz ve spa merkezleri, spor, açık hava aktivite alanları, park, peyzaj, yeşil alanlar, bahçeli yaşam ürünleri ve daha birçok seçenek aynı çatı altında global alıcıları ile buluşuyor.

AQUAFUN özel bir ürün yelpazesi ile kentsel- toplumsal eğlence, spor ve rekreasyon alanlarının bir parçası olarak sektör alıcıları ve satıcıları bir araya getirerek yeniliklerini sergiliyor ve sektör temsilcilerine, yatırımcılara, mimarlara, turizm ve sosyal tesis yatırımcılarına, belediye ve kamu yetkililerine tesis projelerinde rehberlik ediyor.

Geçen yılın başarısı ve artan global ziyaretçi sayısı, bu yıl fuar için yüksek beklentilere yol açıyor. Önceki yıllarda katılan firmaların sadakati ve güveni, birçok yeni firmanın katılımı ve fuarın uluslararası çekiciliği, ilgiyi artırıyor.

Ayrıca, diğer holde gerçekleşen Premo Organizasyonu, bahçeli açık hava yaşamı, dış mekan mobilyaları, aksesuarlar ve bahçe tamamlayıcıları gibi sektörlere yer vererek fuarın sinerjisini arttırıyor.

Fuarın ziyaretçi yoğunluğunun, Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu, Balkan ülkeleri, Kafkas ülkeleri, Afrika ülkeleri, Rusya, Ukrayna ve diğer Avrupa ülkelerinden geleceği bekleniyor. Katılan şirketler arasında Fluidra, Gemaş, Enelsa Antech, Neta Havuz, Yapı Havuz, Sanpol, Skypool Elektronik, Tekimsan Pina Havuz, Atlas Pool, Oscar Pool, Er Kalıp, Power Pool, Nur Pool, Dst Pool, Kuzey Kalıp, AEC Kimya, Mat Pool Akrilik Havuz, Aquativ, Çaka Group Mossaica, Pool Offıce, Ponente Pool, Polipools, Barut Group gibi önemli firmalar bulunuyor.

 

 

Your Comment:

Related Posts

21

Kas
Basın Bültenleri

Havuz, Spa Welness Sektörü Türkiye’de AQUAFUN ile parlıyor.

Havuz, Spa Welness Sektörü Türkiye’de AQUAFUN ile parlıyor. ATRAX- AQUAFUN kapsamında eğlence ve oyun alanları, tema parklar, su parkları, havuz ve spa merkezleri, spor, açık hava aktivite alanları, park, peyzaj, yeşil alanlar, bahçeli yaşam, tesis güvenliği ürünleri ve daha birçok seçenek aynı çatı altında global alıcıları ile buluşturacak. Fuar, 11-13 Ocak’ta İstanbul’da yapılacak. Sektöründe Dünyanın en büyük […]

23

May
Basın Bültenleri

AQUAFUN FUARI 2024 FUARI İÇİN DAHA BÜYÜK BİR HOLE TAŞINDI.

Türkiye’nin havuz, spa, wellness fuarı, üçüncü yılına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. AQUAFUN, 11-13 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, üçüncü yılında yine sektörün bölgedeki uluslararası buluşması olarak hem sektöre hem de yatırımlara yön verecek. 11.Uluslararası Eğlence Park Rekreasyon Fuarı ATRAX kapsamında düzenlenecek olan AQUAFUN Fuarı, ilk yılından itibaren bölgedeki[…]