AQUAFUN FUARI 2024 FUARI İÇİN DAHA BÜYÜK BİR HOLE TAŞINDI.

Türkiye’nin havuz, spa, wellness fuarı, üçüncü yılına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. AQUAFUN, 11-13 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, üçüncü yılında yine sektörün bölgedeki uluslararası buluşması olarak hem sektöre hem de yatırımlara yön verecek.

11.Uluslararası Eğlence Park Rekreasyon Fuarı ATRAX kapsamında düzenlenecek olan AQUAFUN Fuarı, ilk yılından itibaren bölgedeki tek fuar olarak sektöründeki boşluğu başarıyla doldurdu. Üçüncü yılında kabına sığmayarak daha geniş bir hole taşındı. Fuar 4. Hole taşınarak daha da iddialı bir organizasyona hazırlanıyor.

Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan ‘Yeni salon daha fazla alan, daha fazla firma ve daha büyük bir iş platformu sunacağın ve iş birlikleri, ürün tanıtımları, marka görünürlüğü ve ağ oluşturma gibi pek çok fırsata yer vereceğini de sözlerine ekledi.

ATRAX ve AQUAFUN Fuarı, sektör firmalarını bir araya getirme misyonunun yanı sıra kamu, sosyal-kentsel alanlar ve rekreasyon tesislerinin ihtiyaç duyduğu ürün gruplarını da bir araya getiriyor. Bu dev endüstri, yatırımlara rehberlik ediyor ve bütünsel bir yaklaşımla yeni iş fikirleri için hayal gücünüzü sınırlarını zorlamaya çağırıyor.

İstanbul Fuar Merkezi’nde, ürün gruplarına göre ayrılmış 5 ayrı salonda gerçekleşecek olan fuarlar, ortak ziyaretçi kitlesi ile iş potansiyellerini katlayacak. Fuarın büyüklüğü yanında ürün grupları da başarılı bir şekilde yerleştirilmektedir.

Havuzlar, spa ve wellness su atraksiyonları Hall 4’de yer alırken, parklar ve rekreasyon alan ihtiyaçları Hall 6’da yer alacak, spor alanları ve tesis ekipmanları Hall 5B’yi canlandıracak. Eğlence, oyun ve macera gruplarına Hall 7 ev sahipliği yaparken, Hall 6B’de vending (otomat) makineleri sergilenecektir. Çevre koruma ve tel çit sistemleri Hall 5’te sergilenecek. Ayrıca, ev ve bahçe ile peyzaj donanımları Hall 8’de ilgilileri bekliyor olacak.

Your Comment:

Related Posts

16

Oca
Basın Bültenleri

TUREKS ULUSLARARASI FUARCILIK TARAFINDAN DÜZENLENEN ATRAX & AQUAFUN 11. KEZ ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞTU.

TUREKS ULUSLARARASI FUARCILIK TARAFINDAN DÜZENLENEN ATRAX & AQUAFUN 11. KEZ ZİYARETÇİLERİ İLE BULUŞTU. 11- 13 Ocak 2024 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilen ATRAX Fuarı ve AQUAFUN organizasyonunun büyüklüğü; ziyaretçi sayısı ve kalitesi ile sektörden tam not aldı. 19 ülkeden 352 katılımcısı ile birlikte 87 ülkeden 18960 ziyaretçi sayısına erişen fuar; eğlence, oyun ekipmanları, otomatlar, park ve […]

21

Kas
Basın Bültenleri

Havuz, Spa Welness Sektörü Türkiye’de AQUAFUN ile parlıyor.

Havuz, Spa Welness Sektörü Türkiye’de AQUAFUN ile parlıyor. ATRAX- AQUAFUN kapsamında eğlence ve oyun alanları, tema parklar, su parkları, havuz ve spa merkezleri, spor, açık hava aktivite alanları, park, peyzaj, yeşil alanlar, bahçeli yaşam, tesis güvenliği ürünleri ve daha birçok seçenek aynı çatı altında global alıcıları ile buluşturacak. Fuar, 11-13 Ocak’ta İstanbul’da yapılacak. Sektöründe Dünyanın en büyük[…]