AQUAFUN 3. YIL BULUŞMA TARİHLERİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK AÇIKLADI.

AQUAFUN 3. YIL BULUŞMA TARİHLERİNİ 11-13 OCAK 2024 OLARAK AÇIKLADI.

 

Havuz & Spa & Wellness sektörünü buluşturan AQUAFUN 11-13 Ocak 2024 tarihlerinde yerli ve yabancı birçok sektör temsilcisinin katılımıyla İstanbul’da 3. kez sektör ve alıcıları ile buluşacak.

AQUAFUN, kentsel yaşam, eğlence ve dinlenme alanlarının bir parçası olarak, 11. Uluslararası Eğlence, Oyun, Park ve Spor Alanları Endüstrisi Fuarı ATRAX kapsamında Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize ediliyor.

AQUAFUN’da çok sayıda yerli ve yabancı sektör temsilcisi firmaların katılımı ile yüzme, süs havuzu yapım ve ekipmanları, spa – wellness ekipman ve hizmetleri, su oyun ve eğlence ekipmanları ile sağlıklı yaşam tesisleri için en son ürünler ve tasarımlar dünyanın dört bir yanından gelen ticari ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Önceki fuarda 6330 yabancı ziyaretçi olmak üzere toplamda 62 ülkeden 22605 profesyonel ziyaretçi, 196 firma tarafından sergilenen ürün ve hizmetleri görmek, bağlantı kurmak ve iş fırsatlarını değerlendirmek için İstanbul’da buluştu.


AQUAFUN 11-13 Ocak 2024 tarihlerinde havuz ve spa profesyonellerini dünyanın farklı bölgelerinden gelen turizm ve sosyal tesis yatırımcıları, kamu, inşaat firmaları, belediyeler, mimarlar ve sektör temsilcileri ile buluşturarak güçlü ticari bağlantılara ev sahipliği yapacak ve sektöre güçlü bir katkı sağlayacak.

Dünyanın önemli ticaret noktalarından biri olan Asya ve Avrupa kıtasının birleşim noktası İstanbul’da gerçekleşecek ATRAX & AQUAFUN  2024 fuarında yurt dışı ziyaretçisi sayısının da rekor düzeyde artması bekleniyor. Avrupa, Ortadoğu ve yakın ülkelerin yanı sıra Güney Amerika, Asya Pasifik ve Afrika ülkelerinden profesyonel alıcılarında artık Türkiye’yi tercih etmeye başladıkları görülüyor. İstanbul’da düzenlenen sektörel fuarlar ziyaretçi akınına uğruyor.

 

ULUSLARARASI ZİYARETÇİSİ VE YARATTIĞI İŞ POTANSİYELİ İLE DEVAMLI BÜYÜYEN, HAVUZ & SPA SEKTÖRÜNÜN TÜRKİYE’DEKİ TEK İHTİSAS FUARI AQUAFUN’DA AVANTAJLI ERKEN KAYIT DÖNEMİ BAŞLADI.

Başlangıcından itibaren uluslararası ziyaretçi sayısı ve yarattığı iş potansiyeli ile yukarı doğru büyüme gerçekleştiren AQUAFUN için erken kayıt dönemi de başladı. Katılımcılarının %80’i yerlerini büyüterek korurken, yerli ve yabancı çok sayıda marka da fuarda yer alabilmek için başvurularını gerçekleştiriyor. Tureks Uluslararası Fuarcılık avantajlı erken kayıt döneminin 30 Mart 2023 tarihine kadar devam edeceğini ilan etti.

AQUAFUN 2024 YILINDA #büyükoynuyoruz mottosu ile uluslararası ve iddialı bir fuara hazırlanıyor.

#buyukoynuyoruz mottosu ile ATRAX kapsamında binlerce sektör temsilcisini bir araya getirecek olan AQUAFUN Fuarı, 2024 yılında başarısını daha da ileriye taşımak için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

 

Your Comment:

Related Posts

23

May
Basın Bültenleri

AQUAFUN FUARI 2024 FUARI İÇİN DAHA BÜYÜK BİR HOLE TAŞINDI.

Türkiye’nin havuz, spa, wellness fuarı, üçüncü yılına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. AQUAFUN, 11-13 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, üçüncü yılında yine sektörün bölgedeki uluslararası buluşması olarak hem sektöre hem de yatırımlara yön verecek. 11.Uluslararası Eğlence Park Rekreasyon Fuarı ATRAX kapsamında düzenlenecek olan AQUAFUN Fuarı, ilk yılından itibaren bölgedeki […]

26

Eyl
Basın Bültenleri

Fuarcılıkta Rota Türkiye’ye çevrilirken, ATRAX- AQUAFUN iddialı bir fuara hazırlanıyor.

Türkiye’nin alternatif yeni tedarik zinciri arayışlarında öne çıkması fuarcılık sektörüne de ivme kazandırdı. İstanbul’da yapılan ihracat odaklı sektörlere yönelik fuarlar her zamankinden daha fazla ziyaretçi alıyor. Özellikle İstanbul fuarlarına yurtdışı ziyaretçi sayıları rekor derecede arttı.  Avrupa ve yakın ülkeler yanı sıra Güney Amerika, Asya Pasifik ve Afrika ülkelerinden de ziyaretçilerin artık Türkiye’yi tercih etmeye başladığı görülüyor. Tüm[…]