There is nothing to show here!
Slider with alias home1 not found.

ATRAX Hakkında

Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemler Fuarı VENDEX, sektörün ülkemizde gerçekleşen tek fuarı olarak sektörün network ihtiyacına cevap veriyor.
Her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip olan Otomat Makinaları, Self Servis Sistemler Ve Sarf Malzemeleri sektörünün bir biri ile iş yapan tüm alanlarını bir araya getirmeye hazırlanan VENDEX, ilk yılında dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile giderek hızla büyüyen Otomat Makinaları, Self Servis Sistemler ve Sarf Malzemeler sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak VENDEX Fuarı’nı düzenlemenin heyecanını yaşıyoruz.

Devamı...

VENDEX, İstanbul Fuar merkezinde otomatik satış makinelerinin üreticileri, ithalatçıları, ihracatçıları ve distribütörleri için mükemmel bir vitrin olarak yeni fırsatlar elde etmek isteyen profesyonel ilgilileri ağırlıyor.

Devamı...

Ülkemizde bu kapsamda yapılan ilk uluslararası organizasyon olarak otomat sektörünün bu tek fuarında yer alarak, firmanızın sektördeki farkını gösterebilirsiniz.

 

Devamı...

Otomat Teknolojileri İstanbul'da Buluşuyor!

Türkiye’nin ilk Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemler Fuarı VENDEX TURKEY sektörün gelişimine ve yapılan çalışmaların uluslararası alanda tanıtılmasına katkı sağlıyor.

Otomat makinelerinden dolum ürünlerine, bardaklardan yazılım sistemlerine kadar sektörün lider firmalarını ve bir biri ile iş yapan tüm alanlarını ile bir araya getiren fuar, katılımcılarına uluslararası network platformu sunarak çok sayıda ticari bağlantıya ev sahipliği yapıyor.

İstatistikler

Vendex'20 Fuarı

180

Katılımcı Firma

18719

Ziyaretçi Sayısı

38

Ziyaretçi Ülke

99

Genel Memnuniyet

Kıtaların Birleştiği Yerde, Uluslararası Buluşma!

VENDEX, yalnızca Türkiye’den degil zengin dünya cografyasından her türlü dogal yasam alternatifini kıtaların kesisim ve ticaret noktası Istanbul’da, tüm yerli ve yabancı ziyaretçilere tanıtma imkanı sunuyor.

VENDEX TURKEY, ATRAX Fuarı ile eş zamanlı olarak organize edilmektedir.

Otomat Teknolojileri ve Self Servis Sistemler Fuarı VENDEX ile alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olan ATRAX; Uluslararası Eğlence, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı eş zamanlı gerçekleşerek sektörün birbiriyle bağlantılı tüm alanları aynı platformda buluşturuyor

Vendex Turkey Fuarının Resmi Havayolu Sponsorluğunu THY Üstlendi!

Türk Hava Yolları “VENDEX TURKEY Fuarı” ’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak 010TKM20 etkinlik kodu ile ilerleyebilirsiniz.

Sponsorlarımız

Basın Bültenleri

Son Haberler

Medya Partnerlerimiz

Organizasyon Partnerlerimiz